Agencja
interaktywna
Agencja interaktywna 360 stopni

Agencja interaktywna 360 stopni  

Domeną każdej liczącej się agencji interaktywnej jest gotowość na dynamiczne zmiany w sposobie działania, usługach narzędziach i planach. Gotowi jesteśmy na zdobywanie nowych kompetencji i łączenie świata wirtualnego z realnym oferując działania digitalowe 360 °. 

Idea 360°

Technologia, rozwój rynku reklamowego oraz zmieniające się potrzeby klientów sprawiły, że wiele agencji interaktywnych stało sie agencjami typu full service. Trzysta sześćdziesiąt stało się symbolem możliwości obsługi klientów na każym możliwym polu. Dla klientów to oszczędność czasu i liczby dostawców a dla agencji możliwość prowadzenia działań w sposób maksymalnie zintegrowany i przez to efektywniejszy.

Poznaj najważniejsze cechy rozwiązań oferowanych przez HONKi Multimedia:

Skuteczność

Dbamy o to by rozwiązania przez nas wdrażane zawsze prowadziły do uzyskania konkretnych korzyści przez naszego klienta w formie pozyskania nowych lientów, zakupów, wysłania SMSa , zwiększenia świadomości marki, zwiększenia wiedzy o produkcie. Troszczymy się by stosunek nakładów poniesionych podczas realizacji projektu (ROI), do rezultatów jakie on przynosi był zawsze korzystny dla naszego klienta.

Elastyczność

rozumiemy jako zdolność szybkiej reakcji na zaobserwowane zjawiska i Potrzeby pojawiające się w otoczeniu biznesowym klienta. Najważniejsze być o jedno kliknięcie przed konkurencją.

Integracja technologii

telekomunikacyjnych stała się przez lata naszą przewagą konkurencyjną. Łączymy technologię z zakresu nowych mediów szybko i skutecznie. W projekcie Reklamofon.pl połączyliśmy pięciu dostawców usług, aby stworzyć nową unikalną usługę darmowego dzwonienia przez telefon.

Mierzalność

Śledzimy reakcje grupy docelowej na przekaz marketingowy oraz na bieżąco analizujemy jego skuteczność optymalizując go w trakcie kampanii.

Bezpieczeństwo danych

to podstawa w budowaniu biznesu i zaufania wśród klientow w Internecie. Klienci HONKi przechowują swoje dane na serwerach HONKi umieszczonych w jednej z najlepszych w Europie Data Center zlokalizowanych w Poznaniu. Gwarantujemy również pełne wsparcie administracyjne i techniczne 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.