Agencja
interaktywna
Aplikacja mobilna dla marki Korner (Grupa Poli-eco)

Aplikacja mobilna dla marki Korner (Grupa Poli-eco)  

W listopadzie 2013 roku przejęliśmy obsługę marki Korner. To należąca do Poli-eco marka oferująca listwy podłogowe i meblowe. Jako jedna z kluczowych marek na rynku polskim prowadzi projekt ekspansji na rynki światowe.

Pracę rozpoczęliśmy od przygotowania najnowszego katalogu produktów Korner jako aplikacji na tablet (system Android) i iPad (iOs). Dostępny e-katalog w App Store oraz Google Play służy jako narzędzie wspierające sprzedaż zwiększając dostępność produktów dla klientów korzystających z urządzeń mobilnych.

Zeskanuj kod i zobacz:

 link do aplikacji Korner link do aplikacji Korner

Kolejnym krokiem współpracy jest strona internetowa www.korner.eu w standardzie RWD (Responsive Web Design), aplikacje wspomagające prezentację produktów na stoisku targowym oraz prezentacja firmy i produktów na ekranie TV.
Całość spójna, ciekawa, intrygująca i zachęcająca do interakcji spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem na targach Domotex w Hannowerze.

Firma Poli- Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Istnieje już ponad 20 lat stale umacniając swoją pozycję na rynku. Od 2011 roku Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. wraz z firmą Unitech widnieją pod wspólną nazwą Poli Eco Group.

Powiązane artykuły:
Skuteczne wykorzystanie QR kodów w marketingu