Agencja
interaktywna
Kongres eHandlu 2015 za nami

Kongres eHandlu 2015 za nami. Profesjonalnie. Podobało nam się. Gratulujemy.  

Bardzo udane spotkanie z praktykami e-commerce i nie tylko.

Ogólnie rzecz ujmując

Kongres ehandlu okazał się wyjątkowo interesujący i inspirujący. Od strony biznesowej, merytorycznej i organizacyjnej wszystko idealnie zagrało. Jeśli wszystkie spotkania i szkolenia organizowane przez Fundacja Polak 2.0 i Infoguru Sp. z o.o. są na tym poziomie to gratulacje. Trzy sale, w których odbywały się wykłady jednocześnie, pozwalają na swobodne dopasowanie się do interesującej odwiedzającego tematyki. Plus minus 20 min na wykład wystarczające, żeby zainteresować, wyjaśnić i nie zanudzić.

Ciekawe i do tego porywające wykłady poprowadzili:
  • Michał Cortez
  • Wojciech Latoszek
  • Maciej Lejman
  • Grzegorz Mogilewski

Najzabawniejszy:

  • Rahim Blak

Organizacja

Miejsce spotkania bardzo dobre. Miło było pierwszy raz zobaczyć Stadion Narodowy. Niestety bilet na parking nie kosztował 20 zł tylko 25. Szkoda, że na powitanie taka niespodzianka. Miejsca na parkingu sporo, miłe Panie wskazujące drogę. Temperatura raczej niska, raczej za niska … ale w końcu to stadion ;) Bufet obiadowy smaczny. Wzięliśmy w tytkę na drogę (żart).

Strona internetowa najsłabszym elementem całości. Była prawie mobilna … a formularze chyba nie do końca działały. Ulotka z planem mało użyteczna … nikt nie chciał z formatem A4 chodzić, więc składał. Niestety ani na trzy ani na dwie części nie był projekt zoptymalizowany.

Podsumowując

Postaramy się być na kongresie eHandlu za rok, bo naprawdę warto. Polecamy.