Agencja
interaktywna
Multimedialna obsługa imprez targowych

Multimedialna obsługa imprez targowych  

Event marketing to ważna część biznesu HONKI. Najważniejszym jego celem jest zaangażowanie i zachęcenie do dialogu osoby odwiedzające stoisko targowe naszego klienta. Stosujemy najczęściej mieszankę różnych narzędzi z zakresu digital marketingu.

Marketing targowy wspieramy aplikacjami na urząrzenia mobilne aby zaangażować klientów w markę, edukować, bawić i zbierać dane w jednym centralnym systemie z którego po targach będzie można skorzystać. Poniżej infografika z jednym z modeli rozwiązania jakie przygotowujemy i wdrażamy w oparciu o iPad lub tablety z systemem Android.

Najczęstsze problemy występujące u 80% znanych nam wystawców oraz rozwiązania HONKI:

1. PROBLEM: Duże nagromadzenie w jednym miejscu konkurencji o podobnym profilu działalności.

HONKI: Pomagamy w zaprojektowaniu atrakcyjnego stoiska multimedialnego wyróżniającego się spośród konkurencji. Przygotowujemy kompleksowy plan komunikacji z odwiedzającymi stoisko. Przygotowujemy gry edukacyjne i animacje 3D, które angażują, edukują lub bawią potencjalnych klientów.

2. PROBLEM: Handlowcy w czasie targów nie dopinają biznesów i gubią informacje o potencjalnym kliencie.

HONKI: projektujemy i przygotowujemy aplikacje, które dostępne na tabletach lub iPadach pozwalaj na szybkie zapisanie danych odwiedzającego, skonfigurowanie parametrów zapytania ofertowego i uzyskania potwierdzenia na swobodną z nimi komunikację.

3. PROBLEM: Nie wiadomo jaki sprzęt i gdzie wynająć a impreza zbliża się coraz szybciej?

HONKI: Zajmujemy się tym kompleksowo od wynajmu urządzeń, instalacji po przygotowanie planu komunikacji i wszystkich multimedialnych narzędzi komunikacyjnych.

4. PROBLEM: Nie wiadomo co się podobało klientom na targach ponieważ nie tylko nie wiadomo dokładnie kto był ani też nie zapytano ich o opinie. Nie wiadomo co należy poprawić na kolejnej imprezie.

HONKI: Zapytaj nas jak ten problem rozwiązać. My już wiemy.

5. PROBLEM:Otrzymana wizytówka nie jest wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie danych, więc co dalej zrobić? Jak zautomatyzować całość procesu żeby nie narobić sobie kłopotów?

HONKI: Zapytaj nas jak ten problem rozwiązać. My już wiemy.

6. PROBLEM: Handlowcy narzekają i z małym zaangażowaniem sprzedają, ponieważ konkurencja ma „większe i ładniejsze" stoisko.

HONKI: Zapytaj nas jak ten problem rozwiązać. My już wiemy.

7. PROBLEM: Przyszło sporo osób, ale nie wiemy jaki procent to bizness, klient końcowy albo konkurencja.

HONKI: Zapytaj nas jak ten problem rozwiązać. My już wiemy.

8. PROBLEM: Chcemy zmienić stoisko i uatrakcyjnić swój wizerunek, ale kto przeszkoli obsługę stoiska?

HONKI: Zapytaj nas jak ten problem rozwiązać. My już wiemy.

--

Aplikacje targowe wykonane są najczęściej na systemy Android i/lub iOs. Warty uwagi jest fakt, że można je po targach umieścić w sklepach (GooglePlay i AppStoe) i tym kanałem zachęcać do kontaktu z marką, produktem lub firmą. 

--

Jeśli chcesz zmian to zadzwoń do nas +48 61 852 83 00

lub napisz na biuro@honki.pl