Oferta pracy frontend developer

Front-End Developer(-ka), oferta pracy

Zadania, jakie na Ciebie czekają, to przygotowywanie wysokiej jakości responsywnych serwisów WWW i aplikacji.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w projektach komercyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS3, JavaScript
  • Znajomości SCSS
  • Pisania czystego kodu
  • Doświadczenia w RWD
  • Swobody w posługiwaniu się GitLab
  • Otwartości na współpracę z project managerami, programistami i grafikami
  • Znajomości języka angielskiego do potrzeb czytania dokumentacji
  • Precyzji w wykonywanej pracy

Dobrze, jeśli:

  • Tworzyłaś(-eś) aplikacje SPA (React / Vue / Angular)
  • Masz doświadczenie z PWA

Miło, jeśli:

  • Pracowałaś(-eś) z Zeplin
  • Pracowałaś(-eś) z Jira
  • Wiesz do czego służy Redux
  • Znasz Canvas API (PixiJS)
  • Znasz WebSockets API
  • Korzystałaś/ eś i korzystasz z narzędzi optymalizujących pracę
  • Rozróżniasz kolory

Oferujemy:

  • Poukładaną pracę wykorzystującą techniki zwinne
  • Precyzyjnie opisane zadania
  • Ciekawe projekty małe, średnie i duże
  • Brak projektów „na wczoraj”
  • Wysokiej klasy sprzęt do pracy
  • Elastyczny czas pracy w wymiarze od 1/5 do 1/1 etatu.
  • Praca w biurze (centrum Poznania), hybrydowo lub zdalnie, pracujemy tak od 4 lat
  • Wynagrodzenie na poziomie od 10 000 do 15 000 PLN netto w zależności od umiejętności
  • Każdy rodzaj umowy (UoP, B2B, dzieło, zlecenie)
  • Benefity w zależności od zaangażowania
  • Budżet 2500 PLN/ rok na podnoszenie kwalifikacji

Rekrutacja trwa do 31.05.2023

Zainteresowana(-ny)? Prześlij mailem na adres: praca.fedev@honki.pl aplikację z informacją zawierającą:

  1. CV
  2. wysokość oczekiwanego wynagrodzenia
  3. wymiar czasu pracy
  4. dostępność tj. od kiedy możesz rozpocząć pracę
  5. portfolio w postaci linku lub próbki kodu

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w ciągu 7 – 15 dni roboczych od przesłania aplikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Jeśli się z Tobą nie skontaktowaliśmy, a chcesz wiedzieć wcześniej, jaki jest status rekrutacji, po prostu napisz do nas.

Przesyłając swoją aplikację na stanowisko Front-End Developer wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska, adresu e-mail. Administratorem danych osobowych jest HONKI Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu 61-815 ul. Ratajczaka 26/5 o numerze identyfikacyjnym NIP: 7781388013. Twoje dane są przetwarzane w celu podjęcia czynności niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji na w. w. stanowisko, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Masz możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.