Agencja
interaktywna
Targi DOMOTEX

Targi DOMOTEX  

Targi DOMOTEX (Hannower/ Niemcy) to jedna z najważniejszych na świecie imprez targowych wyposażenia wnętrz. Jesteśmy na niej obecni z naszymi klientami przygotowując dla nich multimedialną obsługę targów.

Organizatorzy
Deutsche Messe AG/ Messegelände/ D-30521 Hannover

Organizatorzy o sobie
„With 1,441 exhibitors from 59 countries and 45,000 trade visitors from more than 100 nations, DOMOTEX delivered fresh momentum for the international floor coverings industry, serving as a powerful driver of sales, trends and innovations..”

Naszym zdaniem
Jedna z najciekawszych, profesjonalnie przygotowana impreza targowa na której biznes (B2B) i jego potrzeby są ]na pierwszym miejscu. Wielu klientów podkreśla nie tylko jej prestiż, ale przede wszystkim robi interesy dzięki stworzonym przez Deutsche Messe AG idealnym warunkom.

Tematyka targów
Wyposażenie wnętrz. Odnosimy wrażenie, że targi zdominowane są przez tematykę podłogową (listwy, panele, deski, kleje, dywany, wykładziny podłogowe itp.)

Interesujące
Dla każdego prowadzącego biznes ciekawe będzie choć raz zobaczyć jak bardzo można dopracować organizację imprezy na wielką skalę i jak wiele czynników wpływa na jej sukces. Potem nic tylko brać przykład i przekładać to na mniejszą skalę organizując konferencje, szkolenia i spotkania z klientami.

Po to tam jesteśmy. Zdobywamy wiedzę i praktykę jak to się robi w wielkim świecie.

Przyjemne
Na każdym kroku spotka Cię uprzejmość i życzliwość obsługi i wystawców. Świetna architektura hal targowych i rozmach robią niezapomniane wrażenie.

Organizacja imprezy
Znakomita, dopracowana, profesjonalna, zorientowana na korzyści wystawców.

Logistyka
Parkingi czekają na odwiedzających a obsługa parkingu w dwóch językach pomoże znaleźć miejsce i podpowie jak trafić do interesującej Cię hali targowej.


Podsumowując
Jesteśmy fanami tych targów. Chcesz zobaczyć jak wygląda impreza targowa międzynarodowego formatu? Odwiedź Domotex/ Hannower/ Niemcy.


Adres internetowy
http://www.domotex.de/home