Honki Digital Agency Grafika
Honki Digital Agency Grafika

Agencja interaktywna Honki, autorzy bloga.

Jesteśmy Honki Digital Agency i specjalizujemy się w marketingu i sprzedaży. 90% naszych projektów realizowanych jest na potrzeby świata cyfrowego, 10% dla analogowego.

Mamy 20 lat. Jesteśmy wystarczająco doświadczeni, żeby mieć swoje zdanie na różne tematy, co, wydaje nam się, może być dla Ciebie interesujące. Są wśród nas osoby pamiętające czasy bez Internetu i tacy, dla których od najmłodszych lat stanowi on główne źródło inspiracji, wiedzy, doświadczenia i rozrywki. Ten miks pokoleń, kompetencji i osobowości to siła napędowa agencji. 

O stronie

Projekt bloga agencjainteraktywna.pl ruszył w nowej odsłonie w 2021 roku i będzie cyklicznie rozwijany o nowe treści. Jak widzicie po kategoriach i tagach idziemy szeroko i nie mamy zamiaru się ograniczać. Mamy świadomość, że nawet gdyśmy chcieli i tak nie poruszymy wszystkich interesujących Was i nas tematów, ale miło nam będzie, jeśli do nas dołączycie, subskrybując Newsletter 👇 lub po prostu dodając nas do swoich ulubionych stron.

Jak pracujemy?

Realizujemy projekty małe i duże, trwające kilka dni i kilkanaście miesięcy, z budżetem 500 PLN i 100 000 PLN. Każdy realizowany przez nas projekt ma oparcie w dobrych praktykach i mocnych podstawach ekonomii. Choć sposoby dotarcia do klienta się zmieniają, marketing tak naprawdę się nie zmienia. Zagłębiamy się w jego trzewia, szukając usprawnień i podnosząc efektywność dotarcia do klienta. Analizujemy kontekst projektów i wychodzimy znacznie poza marketing, ponieważ kompleksowe podejście do projektu zwiększa jego skuteczność i eliminuje wąskie gardła w drodze do celu. 

Dla kogo pracujemy?

Pracujemy dla klientów z Polski oraz Niemiec, Austrii, Chorwacji, Czech, Słowacji, Litwy i Rosji. Projekty wdrażamy dla wielu sektorów gospodarki, od branży budowlanej przez medyczną i finansową. Aktywność naszą zobaczycie na targach krajowych i międzynarodowych, które uwielbiamy ze względu na możliwość bezpośredniego kontaktu i obserwacji tego, jak zrealizowane projekty działają w realnym świecie. Naszymi klientami są małe, średnie i duże marki. Biznes tworzą ludzie, jesteśmy ich ciekawi i otwarci na nowe wyzwania.

Produkty cyfrowe, aplikacje

Jesteśmy autorami trzech narzędzi wspomagających działania marketingowe i HRowe:

  • Systemu CMS PageEditor – umożliwia rozwój serwisów WWW, tworzenie nowych treści i jej pozycjonowanie w Internecie, 
  • Systemu DirectSender – służy do tworzenia i masowych wysyłek wiadomości e-mail,
  • Aplikacji Honki Typer – wspiera działania związane z integracją pracowników i klientów.

Poza tym projektujemy, programujemy i wdrażamy dedykowane aplikacje webowe i mobile. Bardzo interesujące są dla nas projekty badawcze jak np. badania ankietowe online ponieważ łączą nasze zainteresowania marketingowe i umiejętności informatyczne.

Strategiczne jednostki biznesu Honki

Zwiększamy swoje kompetencje z roku na rok. Obsługujemy klientów kompleksowo, ale też celowo. Aby uporządkować procesy wewnętrzne i ułatwić odnalezienie się w świecie naszych usług, przeprowadziliśmy w 2018 roku rebranding, prezentując światu nasze możliwości w nowy sposób. Powołaliśmy strategiczne jednostki biznesu, które wewnątrz naszej struktury działają osobno, a w razie potrzeby uzupełniają się. Honki Digital Agency, Honki Software House, Honki Search. Można powiedzieć, że mamy dla każdego coś miłego, a raczej adekwatnego 😎.

Honki Digital Agency

Zespół Honki Digital Agency jest dedykowany dla klientów oczekujących kompleksowej obsługi projektów z zakresu marketingu i sprzedaży. Analizy, strategie, kreacje, wdrożenia, realizacje, promocje, utrzymanie i rozwój to wszystko pod jednym dachem. Marketing 360 stopni, marketing automation, programowanie, projektowanie, content marketing czy social media łączymy w jedną strategię marketingową, którą od A-Z na życzenie klienta realizujemy. Więcej informacji znajdziecie na stronie Honki Digital Agency

WWW Honki Digital Agency

Honki Software House

Dla klientów szukających dedykowanego oprogramowania tworzymy i rozwijamy aplikacje internetowe i mobilne. W portfolio znajdziecie aplikacje wspomagające procesy sprzedaży, porządkujące pozyskane leady, budujące społeczność ambasadorów marki, gromadzące i przetwarzające dane z ankiet jak również prezentujące personalizowane dane klienta po zalogowaniu. Dajemy gwarancję rozwoju. Wsparcie techniczne realizujemy w 80% wykonanych projektów.

WWW Honki Software House
WWW Honki Software House

Zespół Honki Search realizuje projekty dla klientów poszukujących rozwiązań z zakresu SEO i performance marketingu osadzonego solidnie na gruncie marketingu przez duże M, a nie tylko Google marketingu. Dokładnie rzecz ujmując, realizujemy działania z zakresu pozycjonowania stron internetowych, pozycjonowania lokalnego, reklamy z wykorzystaniem Google Ads i YouTube Ads, optymalizacji SEO stron internetowych i optymalizacji kanałów YouTube, content marketingu i Facebook Ads. Prace zaczynamy zawsze audytem SEO lub UX. Tak więc projektujemy strategię i komunikację, realizujemy, wspieramy i rozwijamy, obserwując wraz z klientem efekty prac w odpowiednio skonfigurowanej analityce internetowej.

WWW Honki Search
WWW Honki Search

 Według jednej z definicji szczęścia, Szczęście to umiejętność wykorzystywania nadarzającej się okazji. Jeśli zainteresowało Cię to, co piszemy, jak o tym piszemy i co możemy dla Ciebie zrobić, czekamy na Twój krok, poznajmy się.

Bądźmy w kontakcie 😀