Marta Czapkova, COO Agencji HONKI
Marta Czapkova, COO Agencji HONKI

Marta Czapkova awansuje na COO w agencji interaktywnej Honki

We wrześniu 2023 roku Marta Czapkova, Senior Project Managerka w agencji HONKI awansowała na COO.

Związana z HONKI od 2012 roku pracę zaczęła na stanowisku Office Managerki, następnie na stanowisku New Business Managerki zajmowała obsługą i pozyskaniem nowych klientów, głównie z Niemiec. Od 2018 roku była Senior Projekt Managerką HONKI, zarządzała projektami oraz kierowała kilkunastoosobowym zespołem account mangerów, grafików, animatorów i developerów.

Nowa COO Honki przyznaje, że zawsze chętnie brała udział w tworzeniu i realizacji strategii spółki:

Mój udział w tworzeniu i realizacji strategii HONKI zaczął się już dobre kilka lat temu. W 2020 roku zostałam doceniona i przejęłam część udziałów w spółce. Ostatnie 2 lata pozwoliły mi zyskać jeszcze więcej pewności siebie w podejmowaniu kluczowych decyzji dla spółki i rozwinąć skrzydła z zarządzaniu zespołem i projektami. Z jednej strony realizujemy wiele ciekawych projektów dla klientów z różnych branż, każdy jest inny, wyjątkowy, każdy wymaga indywidualnego podejścia. Z drugiej strony Honki ma ponad 20 lat i ogromne doświadczenie w realizacji projektów łączących marketing i technologię. Korzystamy z wypracowanych rozwiązań udoskonalając je z projektu na projekt, co sprawia mi ogromną satysfakcję – podsumowuje.

Również w tym roku Marta Czapkova dołączyła do elitarnego grona specjalistów od marketingu cyfrowego zdobywając certyfikat DIMAQ Proffesional.

Certyfikat DIMAQ Professional Marta Czapkova
Certyfikat DIMAQ Professional Marty Czapkovej

Myślę, że dla wszystkich klientów, którzy pracują z Martą i dla nas, współpracowników, awans Marty na COO jest naturalną koleją rzeczy. Jest przez nas wyjątkowo ceniona i co równie ważne, daje się lubić. Cieszę się, że wspólnie rozwijamy Honki – dopowiada Marcin Rząca, założyciel oraz CEO agencji interaktywnej HONKI.

Więcej o Marcie Czapkovej możecie przeczytać na stronie HONKI oraz na jej profilu na LinkedIn.