Mistrzowskie typowanie 2022
Mistrzowskie typowanie 2022

Bądź sprytny i zostań mistrzem integracji już dziś!

Czy integracja jest potrzebna? Wiesz, że tak. Dołącz do grona firm integrujących klientów, kontrahentów i pracowników firmy podczas zabawy w typowanie wyników meczów w trakcie Mistrzostw Europy lub Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Na czym polega zabawa integracyjna w typowanie wyników meczów?

Od 2008 roku prowadzimy zabawę integracyjną przy okazji Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Sercem zabawy jest aplikacja do typowania wyników meczów z autorskim, unikatowym algorytmem naliczania punktów (chroniony prawem autorskim). Aplikacja wysyła powiadomienia, aby podgrzewać atmosferę i utrzymać zaangażowanie wokoło zabawy, a dział kreacji Honki Digital Agency wraz z klientem pracuje nad treściami, które służą zachęceniu jak największej liczby uczestników do udziału.

Aplikacja do typowania wyników meczów

Od czego zacząć?

Zasady są bardzo proste. Po dopełnieniu formalności (zapytaj o cennik) uruchamiamy aplikację do typowania wyników meczów dedykowaną dla Twoich pracowników lub klientów. Jest ona w Twoich barwach firmowych, ma logo Twojej firmy, kolorystykę, a w wersjach Gold i VIP dowolny adres internetowy oraz dedykowaną grafikę. Możemy umieścić w aplikacji Twoje reklamy lub nowości produktowe. Tak naprawdę wszystko co przyjdzie Ci do głowy. Zobacz poniższe przykłady wdrożenia.

Wdrożenia akcji integracyjnej i aplikacji do typowania wyników meczów

Po uruchomieniu aplikacji rozpoczyna się zabawa

W zależności od tego ile masz czasu na tę akcję, możesz sam lub przy naszej pomocy prowadzić akcję, a ta wygląda następująco:

  1. Zapraszasz klientów i/lub pracowników do zabawy. To chętnie zrobimy w Twoim imieniu.
  2. Zaproszeni do zabawy uczestnicy logują się w aplikacji i typują wyniki meczów.
  3. W zależności od trafności typowania uczestnicy otrzymują punkty, na podstawie których tworzy się ranking graczy.
  4. Emocje trwają przez całe mistrzostwa, a podgrzewają je wysyłane e-maile i SMSy z aktualnie zajmowanym miejscem w rankingu.
  5. Na koniec mistrzostw najlepiej typujący uczestnicy otrzymują nagrody, a wszyscy uczestnicy okolicznościowe DYPLOMY.

Satysfakcja klientów to nasz priorytet

Każdego roku po zakończeniu zabawy integracyjnej badamy satysfakcję klientów. Oceny jakie uzyskujemy są dla nas sygnałem, że robimy to naprawdę dobrze. Zobaczcie sami!

Polecenie akcji w ostatnich 3 edycjach zabawy.
Ocena obsługi akcji oraz wdrożonej aplikacji w ostatnich 2 edycjach zabawy.

Twoje zaangażowanie ograniczone do 2-4h! Jak to możliwe?

Podczas rozmów o akcji typowania wyników meczów często zadajecie pytanie: „Ile własnego czasu muszę poświęcić na projekt?” Odpowiedź dla wielu z Was jest zaskakująca: „W zależności od chęci zaangażowania się, klient poświęca od 2-4h na całą akcję.” 
Jak to jest możliwe, że tak mało? To proste, mamy:
👉 Gotowe wzory dokumentów (regulaminy, umowy, zgody)
👉 Przygotowane scenariusze wdrożenia dla tych oczekujących mało i dla tych oczekujących dużo
👉 Do zastosowania propozycje rozwiązań najróżniejszych kwestii marketingowych i informatycznych
👉 Przetestowane procesy wdrożenia aplikacji w różnych wariantach
👉 Pakiety wsparcia klienta przed, w tracie i po zakończeniu akcji
👉 Umysły otwarte na generowanie rozwiązań
Mamy wszystko, co potrzeba! Nic tylko brać i korzystać 🤩 

Masz jeszcze wątpliwości? Zobacz wybranych klientów.

Zobacz, dla jakich klientów realizowaliśmy i realizujemy projekt. To znane i poważne firmy. Również dzięki ich zaangażowaniu, akcja mogła osiągnąć taką skalę i jakość, jaką osiąga dziś.

Zamów prezentację akcji już dziś

Choć mistrzostwa rozpoczynają się w czerwcu 2024 roku, mamy wystarczająco dużo czasu, żeby wdrożyć akcję i uruchomić aplikację. Bezpieczny czas jaki należy przyjąć to 5 dni roboczych. Jeśli do mistrzostw zostały 2 dni, nie krępuj się zapytać, czy znajdziemy czas, żeby w trybie awaryjnym wdrożyć projekt u Ciebie. Akcja jest dla Was, a im więcej Waszych klientów skorzysta, tym również dla nas lepiej. Nic tak nie cieszy jak wspólna zabawa, w której wszyscy wygrywają 🤩

Napisz e-mail: marta.czapkova@honki.pl